Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Погані дороги, водії-нелегали та інші проблеми сучасних автоперевізників

Опубликовано: 06 сентября 2015
372 раз
Погані дороги, водії-нелегали та інші проблеми сучасних автоперевізників
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Українським автоперевізникам давно доводиться працювати в складних умовах: ціни на ремонт, обслуговування автопарку, пальне зростають, а стан доріг погіршується, та й кількість пасажирів зменшується. Нажаль, це - реалії, з якими стикається Київщина і не вона одна. В результаті стали зриватися автобусні рейси, скорочуватися графіки руху чи й зовсім відмінятися.

Тепер розкажемо о проблемах детальніше. Великою бідою є стан доріг рейсових автобусів. Вони потребують ретельного догляду та капітального ремонту. Депутат Фастівської міськради О. Нестеренко зазначив, що стан міжміських трас в принципі пристойний, а ось автошляхи локального значення важно назвати дорогою. Зокрема для Фастівського району актуальна проблема перевезення вантажів перевищуючих норму. Це призводить до того, що на дорогах повно канав, ям, вибоїн. При цьому контролюючі органи не стежать за належною експлуатацією доріг.

Також легальні перевізники страждають від «тіньових» конкурентів. З ними намагаються боротися багато років, але марно. Водій автобуса, що їздить по маршруту Київ- Бородянки, Анатолій Григорович здивований тим, що уряд досі не зміг вирішити цю проблему. Чоловік впевнений: достатньо лише створити ефективний контролюючий орган, який буде патрулювати міжрайонні та міжміські маршрути.

Окремо треба наголосити на такій проблемі як компенсація держави за проїзд пасажирів пільгових категорій. Уряд заявляв, що пільги не скасують, кошти на компенсацію входять в бюджет, вони виплачуються перевізникам, але останні говорять, що не бачать цих виплат, що механізм відшкодування недосконалий. Це призводить до того, що багато підприємств працюють без субвенцій, собі в збиток. При цьому вони своєчасно сплачують податки, заробітну плату своїм працівникам, але ніяк не розвиваються.

Зі свого боку автоперевізники пропонують різні механізми вирішення проблеми. Наприклад, скасувати пільги на безкоштовний проїзд, а замість них надавати пільговим категоріям українців грошову адресну допомогу. Завдяки цьому людина сама вирішить -  на що витратити гроші. В результаті на місцевому рівні зростуть економічні показники. Доречи, подібні механізми вже успішно діють у різних країнах світу. Вони можуть бути різними - від адресної допомоги до знижок і бонусів на податки, але головне те, що за проїзд мусить платити кожний.

У підсумку треба зазначити – ситуацію змінить тільки комплекс заходів. Це мають бути міри по боротьбі з нелегальними перевізниками, повернення державних субвенцій на перевезення пільговиків і т. д.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Продам 2 асика Prisma V2.0 и 2 асика Antminer S2.ДЕШЕВО! (Работа / Услуги)

nopic

Продам аппаратуру для добычи криптовалют на алгоритме SHA-256. В наличии 2 асика Prisma V2.0 в ком ...
Услуги
04-04-2016
264 Хит(ы)
Контакты