Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Як економити електроенергію

Як економити електроенергію
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

В умовах сучасної кризи і постійного підвищення цін на комунальні послуги, народ України все більше задається питанням, як жити скромніше і економити на оплаті цих самих комунальних послуг.

Сьогодні, ми підготували невеличкий матеріал, з найефективнішими порадами, які допоможуть Вам економити в сучасних умовах, і при цьому не відчувати особливого дискомфорту.

Головне правило у всіх цих порадах, це пам'ятати про них і стежити за їх дотриманням. Адже, те що ви зараз прочитаєте, не буде для вас новинкою, але швидше за все, ви їх десь чули, а на практиці не застосовували, от і страждаєте від зайвих розтрат.

Отже, першою у нас йде економія електроенергії. Грамотно використовуючи електрику, ви зможете відкласти в свій гаманець 10-30% від своїх звичних платежів.

Не забувайте вимикати електрику, коли ви виходите з кімнати, саме цей факт тягне більшу частину електроенергії, яка витрачається в порожню, а вам доводиться за це платити. Поміняйте всі лампочки в своїй квартирі або будинку. Найкраще купувати енергозберігаючі або світлодіодні, хоч вони і коштують чималих грошей порівняно із звичайними лампами розжарювання, але ефект від їх економії значно перевищує ці розтрати. До того ж термін їх експлуатації досягає трьох років.

Замініть всю електропроводку в будинку. Наприклад, якщо ви хочете купити квартиру в Чернівцях новобудова тут забезпечить вашу квартиру новою проводкою, що також допомагає зменшити кількість розтрат, а також гарантувати безпеку квартири.

Вимикайте побутову техніку з мережі живлення, коли ви нею не користуєтеся. Це відноситься до режиму очікування комп'ютерів, телевізорів, пральних машинок, мікрохвильових печей та іншого. Навіть коли вони не працюють, то у них горить лампочка-індикатор стану, на що теж потрібна витрата електроенергії.

Уважно читайте інструкцію з використання електроприладів і встановлюйте їх в правильних місцях. Наприклад, якщо холодильник або морозильна камера буде розташована в дуже жаркому місці, то їй доведеться в кілька разів більше працювати, щоб заморожувати в межах потрібної температури.

Для економії води в квартирі, в обов'язковому порядку встановіть лічильник на воду. Точно так само, як можна знайти всі можливі варіанти за запитами в інтернеті «новобудови Чернівці» на http://suzirya-ltd.com/pres-tsentr/58-perevahy-novobudov, можна і знайти багато інформації за запитами «обслуговування квартир» та «лічильники для води». Не бійтеся користуватися інтернетом, для покупки нових обслуговуючих елементів, адже там можна і знайти дешевші пропозиції і почитати відгуки реальних людей про їх роботу.

 

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Металлочерепица (Хобби и спорт / Велотовары)

nopic

Мы - компания ММК Альянс, с профессиональными и целенаправленными сотрудниками. Мы занимаемся снабже ...
Разное
02-19-2017
122 Хит(ы)
Контакты