Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Переваги і недоліки розпашних воріт

Переваги і недоліки розпашних воріт
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Ворота розпашні довгий час були, мабуть, єдиним видом воріт для зовнішнього огородження ділянок, і донині дана конструкція не втратила популярності. Причин цьому декілька - це в першу чергу простота обслуговування, а також порівняно невисока вартість їх виготовлення і установки, а що найголовніше - надійність і довговічність. Класичні розсувні ворота являють собою дві стулки, що вільно обертаються на петлях, укріплених на стовпах, що обрамляють проїзд. Стулки воріт залежно від навколишніх умов можуть відкриватися назовні або всередину, ширина відкривання - 90 градусів і більше. Головний недолік даного виду воріт - це необхідність наявності вільного простору перед воротами для їх повного відкривання. Ворота розпашні в стандартній комплектації складаються з рами, заповнення, комплектуючої фурнітури - петель, засува, центрального і бічних упорів, ручки для відкривання. Стовпи для навішування стулок також можуть входити в комплект, якщо ворота призначені для зовнішнього огородження. Завдяки використанню нових матеріалів для виготовлення, сучасні ворота - це легка і міцна конструкція, яка виконує основну свою функцію - надійне огородження, а різноманіття варіантів заповнення стулок дозволяє витримати найвишуканіші дизайнерські рішення оформлення ділянки.

Завдяки своїй простоті і надійності ворота розпашні залишаються найпопулярнішим видом воріт для гаражів, як промислових, так і індивідуальних. Гаражні ворота від marketvorot.com.ua найчастіше виготовляються суцільнометалевими - каркас з прямокутного профілю або куточка обшивається листом сталі, причому з внутрішньої сторони ворота утеплюються. Однак зовнішня обробка може бути найрізноманітніша, щоб зберегти єдиний стиль оформлення будинку та гаража. Ще одна відмінність гаражних воріт - стулки навішуються не так на окремо стоять стовпи, а монтуються на колони, що обрамляють гаражний отвір. У конструкцію гаражних орних обов'язково входить хвіртка, вмонтована стулку. Гаражні ворота, як можна дізнатися тут можуть бути одно- і двостулковими, залежно від умов експлуатації.

Як зовнішні, так і розпашні гаражні ворота (подробиці далі) можуть бути обладнані системою дистанційного автоматичного відкривання, що природно набагато підвищує зручність використання, але для виключення непотрібних витрат можливість подальшого оснащення автоматикою слід передбачити ще на стадії проектування та виготовлення воріт.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

отели в Черногории широкий выбор квартир (Работа / Услуги)

nopic

Компания MAGNET Genuine Caste – незаменимый сотрудник в выборе недвижимости, о которой вы мечтаете! ...
Услуги
04-09-2016
235 Хит(ы)
Контакты