Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Ігри готувати їжу

Ігри готувати їжу
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Сучасний світ, зі своєю невгамовною ходою, залишає мало часу на розваги. Та це зовсім не привід обмежувати дитину в своїх захопленнях. Вихід є. Інтернет ігри допоможуть маленькому кухареві не лише навчитися готувати але і вивчати назви овочів та фруктів, кольори та форми, цифри та міри ваги, предмети та явища.

Що може бути цікавішим та більш захопливим за готування улюбленої страви з мамою? Це питання навіть не потребує відповіді. Вимазане обличчя та одяг мукою, повний безлад на кухні, не шкода навіть щойно поклеєних шпалер, коли бачиш цей усміхнений щасливий погляд свого чада. В дитинстві ми всі хочемо здаватися дорослими та самостійними – готування не виняток. Але потрібно чітко розуміти, що це досить складний та часто небезпечний процес, який потребує підвищеної уваги дорослих.

У дітей до трьох років процес мислення спирається на зовнішні дії та фактори, в старшому віці на практичну сторону процесу. Дитина основується не лише на абстрактні положення, а й на наочні конкретних образи. Ігри готувати тут дають можливість мислити про речі, які дитина безпосередньо сприймає і з якими вона у даний момент діє. В залежності від віку діти отримують завдання, які підштовхують їх до роздумів та дій для успішного виконання поставленої задачі. Це є невід’ємною частиною в розвитку міркування та фантазії, сприйняття світу та приводить малечу до позитивних висновків. Залежно від бажання та вміння дитина має можливість сама обирати рецепт до вподоби, використовувати послідовне виконання страви або вносити свої корективи.

Отримувати задоволення від готування в процесі навчання – головна мета Інтернет гри. Ми закликаємо Вас підтримувати своїх дітей в їх починання. Сучасні технології стануть надійним помічником в цьому. Професія кухаря – вибір дорослої людини, зараз ми можемо запропонувати своїй дитині любов до приготування їжі.

Дійсно, далеко не всі з вас люблять готувати їжу, але смачно їсти люблять усі. А займатися готуванням їжі все одно коли небудь доведеться, чому ж не почати вчитися вже зараз? Так давайте ж потренуємося в іграх! Ігри для дівчаток готування з підказками навчать вас всім нюансам приготування їжі. Вас навчатимуть тільки грамотні кухарі, що присвятили готуванні все своє життя, адже саме у таких професіоналів потрібно вчитися. Навіть не сумнівайтеся, вам це дійсно потрібно! Може саме цим ви зачаруєте свого принца на білому коні.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Узнайте, как работают другие! Современные схемы заработка и приличный доход (Мода и стиль / Обувь)

nopic

Вакансии удаленной работы на дому, резюме сотрудников, черные списки работодателей. Единственно вот ...
Разное
08-17-2017
28 Хит(ы)
Контакты