Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Переселенці отримають негайну допомогу з Канади

Переселенці отримають негайну допомогу з Канади
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

В Сумах відбулась перша частина дводенного тренінгу із самозайнятості для переселенців, що переїхали в вільну Україну із зони проведення АТО. Цей захід був організований у рамках проекту під назвою «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні». Його проводить Професійна ліга соціальних працівників Сумщини, підтримку надає представництво МОМ (Міжнародної організації з міграції) в Україні.

Учасником тренінгу стали зареєстровані переселенці, що мають бажання якось покращити або набути професійні навички, розпочати власну справу вже на новому місці, поновити свою діяльність, яка вимушено була перервана в наслідок бойових дій.

Під керівництвом тренерів учасники сьогодні проводили моніторинг місцевого ринку праці, оцінювали засоби пошуку роботи, виконували різні практичні завдання, щоб проаналізувати деякі помилки на співбесідах. Основна мета тренінгу – розробка бізнес-плану задля отримання грантів, що використовуватись будуть на придбання обладнання та для організації діяльності приватного підприємництва.

Перший день тренінгу показав, що переселенці мають цікаві ідеї щодо самозайнятості та відкриття підприємств. Вони приймали активну участь в обговоренні актуальних тем, взаємодіяли, наводили приклади з власного досвіду, допомагали один одному. Незважаючи на пережитий стрес та повсякденні проблеми, люди готові працювати, вдосконалюватись та опановувати нові професійні знання.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Курорт Украины Сергеевка Черное море (Хобби и спорт / Туризм)

nopic

Отдых 2017 - недорогой отдых на море. Во время отдыха на море мы предоставим хорошие (условия прожив ...
Услуги
02-02-2017
98 Хит(ы)
Контакты