Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Сумський НВК зустрічав гостей відкритими дверима

Сумський НВК зустрічав гостей відкритими дверима
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

19 квітня 2017 року в КУ Сумський НВК № 41 був проведений родинний захід співпраці педагогів, вихованців та їхніх батьків «День відкритих дверей».
Навчальний заклад радо зустрічав гостей: батьків вихованців, представників громадськості. Святково прибрані коридори, виставки творчих дитячих робіт - все вказувало на наближення свята!

Безпосереднє ознайомлення з життям дітей в закладі дозволяє батькам переконатися, що пізнавальна та виховна діяльність дітей знаходиться в умілих і надійних руках педагогів.

Батьки майбутніх дошкільнят взяли участь у брифінгу «Давайте познайомимося», який провела директор Т.В.Кулагіна. Під час екскурсії закладом вони мали змогу ознайомитися із умовами, які створено у закладі для дітей.  Цікаво та змістовно була проведена для батьків вихованців година спілкування «Погляди сучасного закладу «Школа сприяння здоров’ю» та засідання за круглим столом «Запитуйте-відповідаємо». Зустрічі завершилися майстер-класами «Творимо разом» за участю батьків, педагогів.

Дошкільнят та учнів початкової школи чекали нетрадиційні уроки та розваги. Учні та діти «звітували» перед батьками про свої досягнення, а останні, в свою чергу, мали змогу стати безпосередніми учасниками освітнього процесу, раділи і хвилювалися разом із своїми дітьми. Емоційно, в гарному настрої була проведена спортивна розвага «Гра скликає друзів» з дітьми середнього дошкільного віку  під керівництвом інструктора з фізичної культури Шаповалової Марини Василівни, а учні 4 класу стали учасниками інтерактивної гри «Моя Батьківщина». Діти були у захваті, бо отримали море позитивних емоцій.

День відкритих дверей завершився традиційним звітом гуртків «Райдужний місточок». Актова зала була переповнена батьками, які влаштували дітям та вихователям справжній шквал овацій та оплескі. Так нагороджували батьки учасників свята, дякували педагогам за нелегку, але потрібну роботу!

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Homtom HT7 Pro 4G Стильный смартфон 2 ГБ RAM 16 ГБ ROM 5.5 Дюймов HD IPS Mtk6735 Quad ядро Android 5.1 (Бытовая техника / Телефоны)

nopic

HOMTOM HT7 Pro 4G это смартфон бюджетного класса от Китайского производителя, работающий из коробки ...
Продам
04-26-2017
40 Хит(ы)
Контакты