Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Довір ліквідацію професіоналам

Довір ліквідацію професіоналам
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Процедура ліквідації спрощеного типу являє собою таку процедуру ліквідації підприємства, яка передбачена статтею 52 українського законодавства, стосовно відновлення платоспроможності боржника чи визнання його банкрутом. Треба сказати, що такий спосіб користується популярністю і серед юристів, і серед підприємців.

За спрощеною процедурою ліквідація підприємства можлива у наступних випадках: наявність у боржника явних ознак відсутності підприємницької діяльності; протягом року боржник не надавав декларацій, звітів, а також документів бухгалтерської звітності до податкової інспекції; юридична особа чи підприємець відсутні за вказаним місцезнаходженням.

Можна відмітити, що при підготовці такої ліквідації у боржника формується заборгованість, відсутність активів підтверджується. Завдяки цьому можна по-перше, задовольнити вимоги кредиторів, а по-друге – підтвердити той факт, що за вказаним місцезнаходженням підприємство відсутнє.

Переваги ліквідації за спрощеною процедурою: мінімізація витрат на процедуру; кредитор є ініціатором та одночасно ліквідатором; не виконуються умови, які необхідні для загальної процедури. А саме: заборгованість перед кредитором не менше трьохста мінімальних заробітних плат, заборгованість не погашена за три місяці після того, як закінчився строк для виконання зобов'язання; арбітражний керуючий не залучається, завдяки чому можна зекономити час.

Та в будь-якому разі ліквідація ТОВ чи якогось іншого підприємства - процес складний та виснажливий. І щоб його прискорити, заощадити фінанси, а також уникнути помилок правильно буде звернутися до професійних юристів. Вони зможуть зробити так, щоб підприємець зміг вирішити поставлені завдання, а також відповісти на всі питання.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Вагонные поставки каменного угля по Украине. (Работа / Услуги)

Вагонные поставки каменного угля по Украине.

Вагонные поставки каменного угля: ас 6-13, ам 13-25, ао 25-50, аш 0-6, дгр 0-200, дг 0-100, гсш 0-1 ...
Продам
03-06-2017
113 Хит(ы)
Контакты