Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Про інноваційну економіку

Про інноваційну економіку
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Український інститут розвитку економіки – організація, яка має на меті сприяння розвитку економіки в країні, створення ефективного діалогу між учасниками українського ринку, пошук балансу інтересів суспільства, держави та фінансових інститутів. 

Зокрема хотілося би трохи розповісти про розвиток інноваційної економіки. Так, для того, щоб вдосконалити науково-технічну політику, розвиток інноваційної діяльності треба запровадити в Україні інші моделі інвестиційного розвитку. Взагалі механізм інвестиційного фінансування впливає на процеси, які в країні відбуваються. Але зараз немає розвинених на достатньому рівні економічних, організаційних, правових умов, форм ефективного функціонування в українській економіці. Оцінюючи ситуацію можна сказати, що інноваційне підприємництво, фінансово-кредитні установи функціонують один від одного окремо. Це обумовлено низьким рівнем інвестиційної привабливості даного сектора, а також відсутністю реальних можливостей у підприємств залучити інвестиційні і кредитні ресурси.

Тому, щоб забезпечити умови соціально-економічного розвитку підприємництва з позиції інновацій необхідно внести в кредитування інноваційного комплексу, а також організаційно-економічний механізм фінансування (інвестиційного) важливі зміни. Це будуть функціональні зміни в інвестиційному, кредитному механізмі, правове забезпечення його дії (для зняття майже всіх обмежень на розвиток кредитних і інвестиційних відносин), зміни в інститутах спільного інвестування, банківських структурах, розвиток при активній участі держави спец. інвестиційно-кредитних форм.

І ще – важливою особливістю формування інвестиційних фінансових і кредитних механізмів є інноваційне підприємництво у зв’язку з важливістю реалізації їх головних завдань.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Ремонт iPhone, iPad | Сервисный центр Apple | taxophone.ua (Бытовая техника / Телефоны)

Ремонт iPhone, iPad | Сервисный центр Apple | taxophone.ua

Сервисный центр taxophone.ua находиться в центре города. Удобное расположение офиса вблизи всех вето ...
Услуги
11-23-2016
от taxophone
161 Хит(ы)
Контакты