Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Новини як вони є

Новини як вони є
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Важко уявити сучасну людину на сьогодні, яка б оминала можливість дізнаватися останні новини світу, країни, регіону та рідного міста тощо. Адже в самому понятті «новина» від початку закладено, що подібне інформаційне повідомлення має носити суспільно важливий характер. А отже новини про ті чи інші події тільки тоді мають сенс адресуватися аудиторії, коли можуть викликати цікавість у різних людей. Можливо, що цікавою кожна новина стане не для всіх в цілому, а лише для певної групи, проте так чи інакше поширення їх важливе для суспільства та його розвитку. Новини Закарпаття на karpatnews.in.ua чи Сходу України, Криму чи Заходу, регіональні новини чи загальноукраїнського масштабу – в кожної своє значення.

Більшість людей слідкує за останніми подіями, якими б вони не були – про щасливі випадки чи надзвичайні ситуації, економічного чи політичного характеру, пізнавальні чи суто інформаційні. При цьому цінність кожної окремої новини дуже суб’єктивна, на думку провідних журналістів. Дехто вважає, що важливість для певних споживачів інформації слід оцінювати за тим, наскільки конкретна новина впливає на людей, їхнє життя та статки.

Неважливо, з якої сфери надходить інформація, новина повинна бути оперативною та актуальною, достовірною та об’єктивною. Щодо останнього, то вважається, що читачі, слухачі чи глядачі мають самостійно сформувати свою думку про той чи інший факт, про який йдеться в інформаційному повідомленні. Щодо актуальності та оперативності, то тут є також свій сенс, адже навряд буде цікаво дізнаватися про те, що сталося кілька днів тому, особливо, якщо про це повідомляли деякі інші засоби масової інформації. А достовірність новин, які подаються широкому загалу, має перевіряти автор, адже він потім може нести відповідальність за надання неправдивої інформації зокрема і перед законом.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Продам телевизор с гарантией на полгода (Бытовая техника / Аудио/тв/фото/видеотехника)

Продам телевизор с гарантией на полгода

продам телевизоры с гарантией на 6 месяцев. самсунг, филипс, панасоник. все кинескопные 54см., доста ...
Продам
08-15-2015
557 Хит(ы)
Контакты