Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 Стабілізатор – не розкіш, а необхідність

Стабілізатор – не розкіш, а необхідність
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Стабілізатор напруги являє собою повністю автоматичний пристрій, який підтримує напругу в 220 вольт. Це дуже доречно коли в мережі відбуваються великі коливання напруги. Пристрій призначений для того, щоб від короткого замикання, підвищеної чи зниженої напруги, перенапруги захистити побутову техніку та електрообладнання. Придбати їх можна тут: http://стабілізатори-напруги.com/. Цей інтернет-магазин дає смогу вибрати із широкого спектру стабілізуючих пристроїв, вироблених в Україні.

Необхідність у його встановленні можна звичайно вважати модним трендом. Та лише до тих пір, доки не буде пошкоджена улюблена техніка (яка коштує чимало, доречі). Наприклад, домашній кінотеатр чи холодильник. Щоб усі прилади, які знаходяться в домі, були захищені одночасно, можна придбати один (але потужний) стабілізатор, який треба розмістити відразу після лічильника (при вході електричної мережі в квартирі чи будинку).

Стабілізатори бувають різні і відрізняються по різним типам. Так, за кількістю фаз їх можна розділити на одно- та трьохфазні; за регіоном виробництва на європейські (вирізняються хорошою якістю та коштують недешево); українські (якість - хороша якість, а ціна – середня); китайські (ціна мала, та якість залишає бажати кращого).

Є ще один показник - принцип роботи (від цього, доречі, залежить ціна і якість приладу). Тут стабілізатори поділяють на: релейні (механічні прилади, ступеневе регулювання напруги), які побудовані на базі комутації виводів автотрансформатора; ферорезонансні чи магніторезонансні (електронні, регулювання напруги - плавне), які побудовані на використанні ефекту ферорезонансу. На цей час майже зняті з виробництва, потому ще мають багато недоліків; симісторні чи тиристорні (електронні, регулювання напруги - ступеневе). Реагують на зміну напруги швидко; сервоприводні чи сервомоторні, електромеханічні (механічні, регулювання напруги - плавне), в основі яких лежить ЛАТР з сервоприводом. Реагують на зміні дуже повільно; електронні, високочастотні імпульсні чи стабілізатори з ШІМ-вольтодобавкою (електронні, регулювання напруги - плавне); з подвійним перетворенням (електронні, регулювання напруги - плавне). Останні можна назвати майже ідеальними, потому що вони дуже точні та без інерційні, але ціна за них – найбільш велика.

Проте вибір за вами. Орієнтуйтесь на свої потреби та можливості!

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Изготавливаем и продаем ручной листогиб (Работа / Разное (Работа))

nopic

Изготавливаем и продаем ручной листогиб для изготовления изделий из листового металла толщиной до 1м ...
Разное
11-01-2016
147 Хит(ы)
Контакты