Войти Регистрация

Авторизация

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Все поля со значком (*) обязательны к заполнению.
Имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
Captcha *
Reload Captcha

 

 «Гугл» відмітив українського письменника, а «Рукавичка» відмовилась від російських продуктів

«Гугл» відмітив українського письменника, а «Рукавичка» відмовилась від російських продуктів
Нашли ошибку в материале?
Выделите текст и нажмите

            
Понравилась новость?
Поделитесь с друзьями!

Товари російського походження більше не будуть продаватися в супермаркетах «Рукавичка». Це одна із найбільших в Україні мереж. Ця звістка входить в топ новини України. Зазначимо, що повідомлення про супермаркет з’явилось на сайті компанії, а рішення прийняло її керівництво.

В повідомлені було сказано, що виготовлених в РФ товарів не буде на поличках вже 1 лютого. Прийом товарів, які мають штрих-код «46», по рішенню керівництва буде блокуватися. Працівники отримали доручення в подальшому виявляти, вилучати торгові марки російського виробництва, котрі замасковані під товари, маючі іноземний чи український штрих-кодом. У компанії зазначили, що така відмова є принциповою позицією керівництва. Важливо, що вилучена продукція в подальшому буде замінена європейськими аналогами. Через це вартість товарів може бути змінена.

Слід сказати, що «Рукавичка» є першою з великих українських торгових мереж, яка відмовилася від товарів, виготовлених в Росії, повністю. А на початку весни, зі старту компанії з бойкоту товарів в Росії, мережа першою із організацій такого рівню і профілю дала згоду на те, щоб російські товари маркувалися. Тоді ж в приміщеннях декількох гіпермаркетів був організований збір необхідних речей для захисників України.

Ще одна цікава новина стосується Google. На сторінці цього пошуковика 30 січня з’явився  дудл (тобто логотип, не схожий на стандартний), який був присвячений книзі «Тореадори з Васюківки». Написав її український письменник Всеволод Нестайка. Трилогію віднеслу до ряду найвидатніших творів світової сучасної дитячої літератури і навіть внесли до почесного списку Г.-К. Андерсена.

Взагалі твори цього письменника перекладені на двадцять мов, а за декількома книгами навіть було знято фільми. Сьогодні Всеволоду Нестайку могло би виповнитись 86 років. Видатний письменник пішов із життя влітку минулого року.

Случайное объявление

Содержимое объявления Тип объявления Дата

Форсунка Мерседес 2.2 CDI OM 611 А6110701187 (Транспорт / Запчасти на транспорт)

Форсунка Мерседес 2.2 CDI OM 611 А6110701187

В наличии комплект проверенных топливных форсунок. Применимость в автомобилях Mercedes-Benz : Sprint ...
Продам
08-19-2015
от АвтоНемец
540 Хит(ы)
Контакты