Ефективність продажу автозапчастин за допомогою електронних каталогів

Продажами товарів через інтернет користується все більшою популярністю. Причиною тому можна вважати більш низькі ціни в мережі, зручність замовлення і доставку. На даний момент онлайн купують найрізноманітніші товари, в тому числі і автозапчастини.

Необхідність купівлі запчастин зрозуміла кожному автолюбителю. Якщо у вас є автомобіль, то рано чи пізно, ви будете його ремонтувати, і для цього знадобляться нові деталі. Можна вирішити подібну проблему через офіційного дилера, але багато користувачів вважають за краще знаходити потрібні деталі на різних ресурсах в мережі. Наприклад, на торговому майданчику Avto.Pro, яка впевнено лідирує в сегменті електронного продажу автозапчастинами. Успіх компанії забезпечується грамотним підходом до процесу продажу, одним з ефективних інструментів якої став електронний каталог https://avtopro.ua.

Для чого потрібен електронний каталог?

Той, хто вже стикався з замовленням запчастин через мережу, знає про особливості, які супроводжують покупку потрібних деталей. Велика частина інформації про них призначена для дилерів і СТО. При цьому деталі отримують коди від виробника з метою більш зручного пошуку і організації їх логістики.

Ефективність продажу автозапчастин за допомогою електронних каталогів - фото1

Спеціальні програми для дилерів - електронні каталоги EPC, містять бази кодів та іншої необхідної інформації. Вводячи VIN-код в систему, менеджер отримує доступ до схеми автомобіля і підбирає потрібні запчастини. Такі програми або їх адаптовані версії потрапляють і в мережу, і можуть використовуватися широким колом користувачів. Тобто, з їх допомогою автолюбителі можуть самі замовляти деталі для свого транспортного засобу. І тут є безліч «але»:

  • Переклад каталогу виробника на мові його країни вимагає знання технічних термінів;
  • Вибір деталей є неоднозначним, так як вони можуть мати кілька кодів;
  • Імовірність зробити помилку при виборі через недостатню інформації, яка доступна в програмі.

Ефективність продажу автозапчастин за допомогою електронних каталогів - фото2

Електронний каталог Avto.Pro дозволяє мінімізувати будь-які помилки. Він розроблявся протягом 20 років, і фахівці зуміли врахувати всі особливості, з якими стикаються при виборі потрібних автозапчастин. Труднощі в ідентифікації запчастин супроводжують навіть професіоналів. У дилерському центрі введення VIN-коду, що має сімнадцять знаків, іноді не дає повної інформації і її доводиться запитувати у виробника. А якщо замовлення зроблено неправильно - це марно витрачений час і невдоволення замовника, який тривалий час не зможе експлуатувати свій автомобіль зі зрозумілих причин.

Фахівці Avto.Pro створили власне дерево каталогу з чотирьох кроків, що значно спрощує пошук і не дає зробити помилку. Таким чином, споживачі захищені від помилки, і виберуть ті деталі, які їм потрібні. А продавці впевнені, що отримали правильну інформацію і можуть робити замовлення товару, який буде відісланий споживачеві в найкоротші терміни.

Видео