«Ера електроніки»: інтернет-магазин техніки для дому та офісу

Опубликовано: 21 февраля 2018
265 раз

Коли потрібна нова техніка, все рідше з’являється бажання шукати її в стаціонарних магазинах. Ми обираємо купівлю через мережу Інтернет. І справа не тільки в заощадженні часу або лінощах. Інтернет-магазин надає набагато більше корисної інформації.

1. Зручний структурований каталог

Наприклад, є задача — купити варильну поверхню. В “Ері електроніки” на складі зберігається понад 300 моделей. Чи здатен стаціонарний торговий майданчик виставити повний асортимент? Ні. Найбільше, що запропонують — паперові каталоги виробників, з яких можна замовити вподобану техніку.

«Ера електроніки»: інтернет-магазин техніки для дому та офісу - фото1

Переглядати їх, намагаючись систематизувати та запам’ятовувати важливу інформацію — безглузда праця (якщо ви покупець, а не продавець). На сайті інтернет-магазину “Ера електроніки” все зроблено замість вас і для вас:

  • асортимент розбито на логічно зрозумілі категорії — побутова техніка, оргтехніка, телефони, смартфони і планшети, ноутбуки, комп’ютери та складники до них, телевізори, аудіоапаратура, інструменти та багато іншого;
  • в кожному підрозділі створено поміркований фільтр за найбільш важливими параметрами;
  • сподобалось декілька моделей — додавайте їх до порівняння.

Обрати серед 3-5 позицій, що відповідають вашим вимогам, набагато простіше, ніж серед трьох сотень.

2. Швидкий доступ до відгуків, інструкцій та іншої додаткової інформації щодо техніки

Відгуки покупців, що вже користуються технікою, допомагають урахувати не очевидні на перший погляд особливості. І коли ви вже в інтернеті, то знайти інструкцію і детально розібратися в можливостях приладу, що цікавить, — справа декількох хвилин.

3. Доставка — у всі міста України

Часто аргументом проти купівлі в інтернет-магазині стає те, що не можна заздалегідь наживо побачити, помацати товар, переконатися в працездатності. Тут слід мати на увазі, що в штатній ситуації класичний магазин привезе вам не виставковий екземпляр, котрий ви оглядали, а абсолютно новий, жодного разу не відкриваний. Його так само при вас розпакують і запропонують перевірити цілісність і комплектність.

Брак можливий у будь-якому магазині й від форми торгівлі не залежить — на цей випадок передбачена гарантія. У “Ери електроніки” вона офіційна — її надає безпосередньо виробник.

«Ера електроніки»: інтернет-магазин техніки для дому та офісу - фото2

При цьому вам привезуть товар із Харкова в будь-яку точку України найбільш прийнятною компанією транспортних перевезень. Необхідно зачекати 2-3 дні — і отримати саме те, що бажалося.

4. Оплата — зручним способом

Передбачені готівка, накладений платіж, переказ на банківську карту. Юридичним особам продавець виставить рахунок з ПДВ та надасть необхідні для звітності документи.

Використовуйте час ефективно! “Ера електроніки” попіклувалась, аби купівля техніки була приємною та швидкою.

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31