Відкриті майданчики в Дніпрі

Опубликовано: 25 октября 2018
164 раз

Молода, амбітна пивоварна компанія «Фанатик» — не тільки виробник кращого крафтового пива. Це надійний партнер, що пропонує перетворити урочистий захід в яскраву подію, що запам'ятовується на все життя. Запланована вечірка, будь то корпоративний вечір, парубочий вечір, дівич-вечір, рок-концерт або ярмарок вихідного дня-перетворяться на феєрверк подій, кращий захід, який тільки можна було представити в сучасних реаліях.

Для компаній, приватних замовників, які передбачають відзначити свято з розмахом, пропонується оренда відкритого майданчика в Дніпропетровську на досить зручних, цікавих умовах. Це буде не просто свято, а подія, розбавлене морем пива, не простого, а крафтового. Якісна організація, кращий пінний напій — в сукупності все це подарує:

  • прекрасний настрій,
  • яскраві емоції,
  • незабутні враження.

Море крафтового пива

Яка ж вечірка пройде на високому рівні без якісних закусок і крафтового пива? Мабуть, ніяка. Пивоварня «Фанатик», є унікальним заводом у своїй ніші. Це вічний двигун, кращий пивоварний центр, рівних якому по країні немає. Тому, замовляючи урочистий захід на даній площадці, майбутній винуватець свята може бути впевнений, що він отримає масу позитиву, спробує ексклюзивні сорти пива, яких ніде не купити.

Неодмінно потрібно згадати, що крафтовое пиво — справжнє мистецтво, а не просто пінний напій, вгамовує спрагу в спеку, дарує легкий хміль і гарний настрій. Крафтовий напій & mdash; пиття для справжніх гурманів, що цінують:

  • смак,
  • почуття стилю,
  • Висока якість продуктів.

В даний час навряд чи десь в магазинах можна знайти гарне крафтовое пиво, гідно представляє цю нішу. Можна купити дорогий пінний напій, розлитий по пляшках. Навряд чи він принесе таке задоволення, як крафтове пиво від & laquo;Фанатика & raquo;.

не ризикуйте, не орендуйте майданчики там, де це здасться дешевше. Життя коротке і потрібно вибирати тільки найкраще, наприклад, оренду фан-зони FANATIC з усіма додатковими послугами, якісним обслуговуванням, за гідними цінами. Тільки прекрасно організоване корпоративне або приватне свято в дуже цікавому місці подарує феєрверк вражень і чудовий настрій вам і вашій компанії.

Не втрачайте шанс, подаруйте собі свято

Ще залишилися сумніви і роздуми? Даремно, завод http://fanatic.beer/rent пропонує не тільки шикарну фан-зону, де можна із захопленням провести час, отримати справжнє задоволення, спробувати кращі закуски, сорти пива, які неможливо зустріти в магазинах.

Елітний хмільний напій зварений в кращих традиціях

Мабуть, щось подібне можна спробувати лише в Німеччині на знаменитому пивному фестивалі, щорічно проходить що проходить у жовтні. Можливо, тут будуть представлені навіть ще більш цікаві, унікальні сорти хмільного напою, дарує прекрасний настрій, бажане розслаблення, справжнє свято.