Кредит онлайн від Ваша Готівочка оформлюється всім бажаючим

Легко, просто і надійно обслуговуватися у компанії Ваша Готівочка. Звернутися за позикою можна о будь-якій годині і в будь-який день. Кожен бажаючий неодмінно отримає фінанси на банківську карточку за декілька хвилин.

Позика від Ваша Готівочка - кращий варіант, коли потрібні гроші

Варіантів, як позичити гроші, існує безліч, але не всі вони надійні та безпечні. Пропонуємо ознайомитись з цією статтею і дізнатися про оформлення позики на чесних, лояльних і гнучких умовах. Перший кредит під 0%, відсутність довідок і поручителів, цілодобове обслуговування - все це пропонує компанія Ваша Готівочка. Багаторічний досвід роботи, вдячні клієнти і лояльність, яку компанія демонструє до позичальників, - причини, через які можна сміливо оформлювати кредит онлайн від Ваша Готівочка і не шукати іншого варіанту. У Ваша Готівочка позики оформлюються всім: компанія не відмовить у допомозі ані через кредитне минуле, ані через неофіційне працевлаштування, ані через будь-які інші причини. Клієнти компанії знають, що в будь-який момент вони можуть розраховувати на міцну та надійну підтримку.

Оформлення позики: мінімум вимог

Для того, щоб відкрити позику, потрібно мінімум: комп’ютер або будь-який інший гаджет з доступом до інтернету, паспорт, ІПН і банківська картка платіжних систем VISA або MasterCard. Якщо Ви маєте під рукою все необхідне, час заповнювати заявку. Оформити кредит онлайн від Ваша Готівочка позичальники можуть де і коли завгодно. Дистанційне обслуговування надає сьогодні чимало переваг користувачам: для отримання позики, не потрібно навіть виходити з дому. Все елементарно: на сайті компанії необхідно вибрати умови, заповнити заявку і можна буде отримати безготівковий переказ на картку.

Умови оформлення кредитів наступні:

  • сума від 200 до 7000 гривень. Клієнти самостійно можуть вибирати необхідну суму в залежності від особистих потреб;
  • кредитний період від 1 до 16 днів. Період користування грошима можна змінювати: клієнти компанії можуть погасити позики завчасно або пролонговувати. Штрафу або пені за це не нараховується;
  • вік позика одержувачів - від 18 до 70 років;
  • тривалість оформлення позики - 15 хвилин.

Оформляється позика від Ваша Готівочка за лічені хвилини

Після того, як Ви ознайомилися з умовами, пропонуємо дізнатися, як оформляється заявка на сайті. Оформлення починається з реєстрації, яка є обов’язковою для нових клієнтів компанії. Після проходження реєстрації, клієнт отримує доступ до «Особистого кабінету». Далі потрібно перейти до сторінки заповнення анкети і вказати особисті дані (паспортні дані, ІПН, контакти, реквізити картки банку). Зверніть увагу: вся інформація має бути достовірною, адже вона ретельно перевіряється системою під час прийняття рішення. Рішення за Вашою заявкою буде прийнято оперативно і незабаром надійде по SMS.

Вибираючи кредит онлайн від Ваша Готівочка, Ви вибираєте надійний сервіс, відповідального і чесного кредитора, а також можливість отримати гроші в будь-який момент. Звертайтеся у компанію і Ви неодмінно побачите, що зробили правильний вибір!