Юля Фоміна розповіла про схуднення

Опубликовано: 29 декабря 2014
1241 раз

Переможниця четвертого сезону шоу «Зважені та щасливі» розповіла про схуднення, чоловіка та плани на майбутнє. Вигравши шоу Юля Фоміна не тільки скинула більш половини ваги але й отримала приз у 250 тисяч гривень.

Переможниця розповіла, що вирішила брати участь у проекті перше за все через прагнення стати стрункою, а не через грошовий приз. Однак, перемогти Юля усе ж таки прагнула, але не заради грошей, а заради досягнення першості й отримання статусу переможниці. Частину призу Юля з чоловіком збирається витратити на відпочинок. Також у дівчини в планах закінчити школу фітнес-тренерів. За її словами, це дасть змогу розуміти своє тіло й може надати необхідні знання, щоб допомагати людям у боротьбі із зайвою вагою. У інтерв’ю Юля розповіла про помилки, яки вона робила при схудненні до проекту.

За словами дівчини, вона не вірила в себе й скидала вагу неправильним чином, тобто голодувала. Переможниця зізналась, що раніше їй доводилося терпіти насмішки оточуючих й це продовжувалося з самого дитинства. У 17 років Юля важила 110 кілограмів й тільки у цьому віці усвідомила, що необхідно займатися своїми формами, щоб вийти заміж. Після цього Юля вирішила схуднути й усього за 4 місяці скинула 40 кілограмів. Згодом дівчина зустріла майбутнього чоловіка, а за п’ять років подружнього життя знов погладшала.

Переможниця розповіла, що зустріла чоловіка, коли її вага складала 75 кілограмів. Тоді чоловік реагував досить нормально, але коли вага почала повертатися, почалися великі скандали. Величезна вага до того ж стала проблемою, через яку Юля не могла завагітніти. Саме це й стало головною причиною рішення Юлі прийти на проект. За словами переможниці, зараз чоловік у захваті від її вигляду.