Про спеціалізовані підручники, комунальні послуги та незвичний концерт

Студенти-стоматологи (дентальні гігієністи, зубні техніки ті інші) зможуть навчатися по новому підручнику. Його створили викладачі стоматологічного факультету УжНУ. Читайте детально про новини Ужгорода на mukachevo.today. Що стосується книги, то вона вийшла на початку цього року, і присвячена будові та функції жувального апарату людини.

Цей новий посібник повинен поліпшити якість підготовки майбутнім спеціалістам. Завдяки йому студентам буде легше опанувати навчальні дисципліни (зокрема, курс зі стоматології, пропедевтика стоматології). В книзі висвітлюється питання фізіології, анатомії деяких частин зубо-щелепного апарату. Саме це є зазвичай предметом вивчення різних дисциплін. Слід зазначити, що кожна тема цього посібника складається з практичної та теоретичної частини.

Взагалі можна говорити про те, що у книжці представлена інтегральна схема, завдяки якій можна вивчити основи стоматології, сформувати сучасні уявлення особливостей і анатомічних структур, і фізіологічних процесів, які відбуваються у людини в зубо-щелепному апараті.

Економічні новини Закарпаття стосуються води. КП «Водоканал м.Ужгорода» не припиняє роботу, пов’язану з впровадженням нових методів розрахунків спожитих послуг. Так, вони стосуються надання рахунків на оплату водовідведення та водопостачання. Співробітники організації просять містян не створювати ажіотаж, якщо рахунки вони отримали, але у них біли виявлені невідповідності сум заборгованостей чи показників.

Якщо така ситуація з’явилася, то громадянин має звернутися до абонентного відділу КП «Водоканал м.Ужгорода» щоб уточнити коригування наступних рахунків, показники. Це можна зробили у телефонному режимі. Надання рахунків орієнтовно планується розпочати в середині березня. Цей процес доволі тривалий і від помилок ніхто не застрахований.

Інформацію о незвичному концерті розповідають новини Мукачева, а незвичність події в тому, що глядачі можуть сприймати мелодію разом з відео-шоу. Доки майстриня пісочної анімації Юлія Міронова буде створювати на піску асоціативні образи, візуальні музичні прояви, будуть лунати класичні твори. Їх виконає на фортепіано Анжеліка Фукс - Лауреат різних міжнародних конкурсів.

Цей концерт відбудеться 8 лютого в Християнському Культурному Центрі. Початок о 19.00. Не лишайте себе можливості побачити такий оригінальній вечір. Це шоу дійсно варте уваги!

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31