Замовлення контент-маркетингу – один із кроків до успіху

Опубликовано: 03 февраля 2014
841 раз

Контент маркетинг – це не тільки цифри та красиві малюнки. Окрім фактажу та візуальної складової є ще вплив на продажі та інше. Так що таке контент маркетинг? Пояснити що це та допомогти з цією послугою може агентство Контент Маркетинг. Воно має змогу, наприклад, показати переклад інфографіки від Demand Metric. Вона візуалізовує такі проблеми, з якими в процесі роботі з контентом стикаються маркетологи, та базові кроки. Все це допоможе започаткувати успішний контент маркетингової кампанії бізнесу.

Так давайте все ж таки розберемося с терміном. Контент-маркетинг - це технологія, розповсюджена в маркетинговій практиці. Вона складається з того, що цільова аудиторія залучається та її увага привертається до бренду. Цього досягають за допомогою створення та поширення цінної та актуальної інформації, пов’язаної з ним. Найпоширенішими комунікаційними каналами такого маркетингу сьогодні є соціальні мережі та веб-сайти. Контент-маркетинг активно використовують і найуспішніші світові компанії, і підприємства малого, середнього бізнесу.

Для деяких компаній контент-маркетинг є основною спеціалізацією. Більш того - Content Marketing - перше в Україні спеціалізоване агентство такого маркетингу. Воно надає послуги по залученню аудиторії шляхом розміщення та створення якісного контенту. «Плюс» агенції в тому, що вона пропонує своїм клієнтам комплексний підхід до розвитку бізнесу, залучаючи при цьому сучасні засоби комунікації (аудит, розробку стратегії, створення, розміщення матеріалів і т. д.).

Комплекс заходів, що пропонує агентство, працює на пізнавання, а ще вагу бренду. У цьому допомагає «контент» – унікальна інформація, потрібна споживачу. Ці заходи ефективно залучають цільову аудиторію, адже купити товар, скористатися послугою не випрошують (бо це відштовхує). Внаслідок цієї стратегії цільова аудиторія стає вдячним клієнтом, який буде ділитиметься контентом компанії (яка є клієнтом агенції) з друзями. До того ж цей контент не втратить актуальності, буде працювати постійно, без перебоїв. А ще – він не потребує того, щоб його постійно фінансово підживлювали.

Серед послуг, які надає Content Marketing - контент-аудит. Його користь в тому, що він дає зрозуміти, як на даному етапі «почувається» кампанія, та що в ній слід поправити. Проводиться аналіз того, чим вона ділиться із інтернет-користувачами, що було зайвим в минулих маркетингових рішеннях, а що – правильним, вивчаються особливості конкретного бізнесу, визначається справжня цільова аудиторія і т. д.

На основі такого проведеного аудиту створюється цілісна контент-стратегія, що стає основою і путівником конкретної компанії на шляху в її успішному подальшому розвитку.