Тут багато волинських новин

«Таблоїд Волині» - це інтернет видання, яке випускає багато волинських новин тут та новини Волині на volyn.tabloyid.com. Ми виявили бажання провести дослідження довіри та  сприйняття інформації громадян України по відношення до інформації яку вони отримують від засобів теле, радіо та інтернет видань.  Тобто наводячи нижче показники, ми виявили що, приблизно вісімдесят вісім відсотків жителів України черпають інформацію з випусків новин по телебаченню. Тридцять три  відсотки респондентів найчастіше дізнаються новини Волині через новинні сайти в Інтернеті, двадцять відсотків - через друковану пресу. По шістнадцять відсотків черпають інформацію через розмови з родичами, друзями, знайомими і за допомогою радіо, одинадцять відсотків - через форуми, блоги та соціальні мережі, - передає результати опитування агентство «Інтерфакс».

Приблизно такий же розподіл і в питанні про довіру каналам інформації:  телебачення - безумовний лідер (шістдесят три відсотки), на другому місці - новинні сайти в Інтернеті (шістнадцять відсотків), далі йдуть газети (дев'ять відсотків), радіо (вісім відсотків), форуми та блоги (чотири відсотки). При цьому, на думку п’ятдесяти семи відсотків опитаних, ЗМІ цілком об'єктивно висвітлюють події, що відбуваються, двадцять дев’ять відсотків вважають, що ні, чотирнадцять відсотків не змогли відповісти.

Дві третини українців вважають, що є теми, які не слід піднімати і краще обходити їх мовчанням, якщо це стосується державних інтересів. Тринадцять  відсотків впевнені, що заборонених тем бути не повинно, навіть виходячи з міркувань безпеки, а у двадцяти відсотків немає відповіді на це питання. Серед подібних тем люди називали роботу спецслужб, війна та події на Сході, владу на Україні, державну таємницю, зовнішню політику, економічні проблеми та кризу.

Що стосується критики дій влади, то шістнадцять відсотків респондентів заявили, що стикалися з нею рідко, п’ятдесят два відсотки - часто, двадцять відсотків не помічали її зовсім. «При цьому третина респондентів (тридцять два відсотки) висловилися за те, щоб українська преса займала більш критичну позицію відносно влади, десять відсотків - менш критичну, сорок відсотків у цьому плані все влаштовує», - повідомляє агентство.

Тому дивлячись на дану статистику можна сказати, що людям вкрай необхідно просто відпочивати від усього, читати про культуру, мистецтво, насолоджуватись статтями про літературу, події в рідному місті, та щось таке, що б не напружувало голову.