Як створити інтернет магазин

Зараз, коли простори Мережі стали доступні широкому колу користувачів, а особистий час коштує дорого, ідея продавати товари через інтернет-магазини стає все більш привабливою. Здавалося б, все просто - створив інтернет-магазин і отримуй прибуток. Однак, статистика говорить, що велика частина таких магазинів «вмирає», так і не виправдавши витрачених коштів і сил. Найчастіше таке відбувається через незнання деяких особливостей даного бізнесу. Застосовуючи нескладні правила створення і просування сайтів, перевірені часом і досвідом успішних власників, можливо створити процвітаючий інтернет-магазин без зайвих розчарувань.Вибираємо домен.Правильно підібраний і розміщений домен - це вже крок до успіху. Купівля (реєстрація) домену на хостингу з гідними рекомендаціями забезпечить хорошу роботу і репутацію вашому магазину. Можна, звичайно, скористатися недорогим або зовсім безкоштовним доменом, якщо залучення клієнтів не важливо - незручності, у вигляді довгого очікування відповіді з сервера, зависання при переході до іншого товару, а то й повної недоступності сайту красномовно переконають потенційних покупців звернутися за іншою адресою ... А конкуренти не дрімають ...
Доменне ім'я - це адреса в мережі Internet, який дозволяє ідентифікувати сайт. Це той адреса, який допоможе майбутнім клієнтам розшукати вас в глибинах інтернету. Тому, оптимально, коли ім'я коротке і легко запам'ятовувалося. А якщо воно ще й відображає специфіку Вашого магазину -зовсім добре. Можна розробити свій фірмовий значок, придумати оригінальне ім'я, за яким надалі магазин будуть узнавать.Доменное ім'я - це візитна картка магазину, його впізнають раніше, ніж дивляться товар.Створюємо інтернет-магазин.При уявній легкості, справа ця досить копітка і від якості виконання буде залежати його працездатність. Це справа краще довірити професіоналам, повністю або частково. Вибір багато в чому залежить від суми, яку Ви готові вкласти в створення магазину, і від віддачі, на яку розраховуєте.
1. Розробка сайту «під ключ». Ви, фактично, купуєте готовий інтернет-магазин (зверстаний сайт з базою товару і його описами, налаштований і працездатний). Вартість такої роботи чимала, а й гарантії є (у разі виникнення проблем, Ви можете пред'явити претензії розробнику). Часто розробники магазинів «під ключ» пропонують і послуги з подальшої тех-підтримки та просування сайту.
2. Є варіант дешевше - замовляти важливі елементи («движок» магазину, дизайн основних розділів і т.п) у професіоналів, а другорядні (текстове наповнення наприклад) у фрілансерів, які беруть недорого, або взяти цю роботу на себе.
3. Взяти безкоштовний шаблон інтернет-магазину, трохи видозмінити і доопрацювати його. Це буде коштувати набагато дешевше, ніж замовляти те ж саме з нуля. Але і якість, привабливість для відвідувачів, відповідно, знижуються.
4. Найдешевший спосіб створити свій інтернет-магазин - знайти готовий шаблон в інтернеті, вибрати оформлення з доступних варіантів, і розмістити там свої позиції товару. А купити тільки текстове вміст, або просто скопіювати опису з вже наявних в інтернеті ... але тоді ні на якість роботи інтернет-магазину, ні на зацікавленість покупців розраховувати не доводиться. Це скоріше варіант потренуватися без великих витрат.Що важливо для покупця.Як відомо, найпотужніший і важливий двигун будь-якої торгівлі - покупці, особливо постоянние.Чтоби зацікавити більше покупців і тим більше, постійних, магазин повинен мати привабливу вітрину зі зразками товару. І тут інтернет-магазин мало відрізняється від звичайного магазину. І ось чому: людина випадково проходив повз (клікнув на посилання) - побачив вітрину і захотів зайти (або не захотів ....). А що він побачить далі? ...
А далі може бути красиво розставлений (зручно розташований на сторінці) товар і усміхнений продавець, готовий все розповісти про товар (максимально повна інформація в текстовому і візуальному варіанті, розміщена у видимому місці). А може бути і навпаки ... Який варіант зволіє покупець? Зрозуміло перше, навіть якщо він відразу не стане покупцем, він просто може порадити ваш магазин знайомим. Про це свідчить статистика замовлень в інтернет-магазинах і численні опитування користувачів.
Але навіть при повній інформації про продукт, у гостя магазину можуть виникнути питання. У даному випадку велике значення має інтерактивність - зв'язок з операторами, які зможуть відповісти, бажано в реальному часі, на найпоширеніші запитання. Людина дивиться товар і відразу з будь-якої сторінки може поставити запитання і отримати на нього відповідь. Або відправити свій номер телефону, а йому передзвонить оператор. Або сам набере номер телефону, який видно на кожній сторінці.
Добре зарекомендувала себе система чату, вбудована в сам магазин. Такі чати можна розробити під замовлення для свого магазину, але це займає чимало часу, та й коштує відповідно. Як варіант - використовувати вже готові програми (наприклад GoTalk, Live Contact). Можна, звичайно, в якості зв'язку з клієнтом використовувати і аську. Втім, спілкування через ICQ не цілком законно, оскільки за правилами компанії-власника, комерційна діяльність через даний засіб зв'язку не дозволена.
Хоча, багато покупців більше довіряють не опису товару і відповідям оператора, а відгуками і порад інших людей, які вже робили покупки в цьому магазині і користувалися даним товаром. Таке спілкування відвідувачів можна організувати декількома способами (окремо або відразу всіма):
стрічка відгуків, на яку можна потрапити з будь-якої сторінки.форум і чат (як варіант - додатково створити реєстрацію для членів клубу).Так формується клуб відвідувачів сайту, які нехай не відразу, але все ж таки стануть покупцями вашого магазину. У всякому разі, це стане стимулом по-частіше заглядати в магазин.
Крім того, великий вплив робить функціональність сайту. В якості прикладу:Відкриваєте посилання на докладний опис товару, або дві ... і все висне. І так кілька разів. Або цікаво потрапити на форум магазину, але для цього доводиться повертатися на кілька сторінок назад. Або ось тільки що дивився ту класну штучку ... хмм ... назва не запам'яталося, а серед сотень (тисяч) найменувань заново шукати не хочеться ... Що робити? Йти на сайт іншого магазину з подібним товаром, де всі кнопочки на увазі, все запам'ятовується автоматично і відкриваються все ссилочку. Одним словом-зручно.Додаткова інформація.Додаткова інформація на сайті магазина може не мати прямого відношення до товару. Вона допомагає підняти рейтинг інтернет-магазинів і побічно зацікавити потенційних покупців. Це можуть бути новини компанії (не конфіденційні), нагородження та свята, які свідчить, що магазин живий і функціонує, що справи в компанії йдуть (є покупці і вони цінують нас).
Або історія розвитку компанії, тієї чи іншої лінії товару. Цікаві статті, і які допомагають краще зрозуміти особливості даного продукту (наприклад, дивимося на вітрині, читаємо опис, але куди це можна застосувати конкретно в нашому випадку ..? А тут поруч статейка, яка в цікавій формі розповість -куди і як.) Головне, щоб інформація регулярно оновлювалася і викладалася в захоплюючій формі.