Як обрати жіночі окуляри

Опубликовано: 29 августа 2015
1017 раз

Ми підготували список найбільш простих порад, як правильно обрати жіночі окуляри, завдяки яким підходящий для себе аксесуар зможе знайти навіть дитина.

Чим більше тим краще
Якщо вам потрібні окуляри для зору, значить у вашій колекції має бути вже два види окулярів: для зору і від сонця. Втім, навіть у цьому випадку не варто зупинятися на досягнутому. Скільки потрібно окулярів одній людині? Відповідь проста. Чим більше їх буде у вашій колекції - тим краще. Поєднуйте їх з різним одягом і обирайте залежно від інших аксесуарів. Та й, зрештою, якщо раптом одні розіб'ються - ви не залишитеся ні з чим.

Без повторень!
Не купуйте оправу, яка схожа на якусь із тих, що у вас вже є. Така покупка створить лише уявну різноманітність. Крім того, швидше за все, ви звикнете до якоїсь однієї з двох схожих оправ, а інша буде припадати пилом десь за непотрібністю.

Грамотно поєднуйте класику і авангард
Почніть з покупки класичної оправи, якщо вибираєте свої перші окуляри. Така оправа буде доречна практично з будь-яким стилем. Єдиний стиль, з яким потрібно бути обережною - та ж класика. Поєднуючи класичну оправу з класичним одягом, ви будете виглядати старше, ніж є насправді. Альтернативою в цьому випадку можуть послужити яскраві, самобутні окуляри. До них якраз більше підійде «спокійний», класичний наряд.

Експериментуйте з зачісками
Зачіска дуже сильно впливає на зовнішність. І одні й ті ж окуляри можуть добре виглядати на дівчині з довгим волоссям і жахливо - на її сестрі-близнючці з короткою стрижкою. Вибираючи сонцезахисні окуляри в магазині, спробуйте розпустити волосся, зібрати в хвіст, підняти нагору, прибрати за вуха, розпушити. Зверніть увагу, на те, як обрана вами оправа поєднується з різними образами. Волосся, зав'язані в тугий хвіст, додадуть строгості, а пишні розпущене волосся, навпаки, можуть і стриману класику зробити більш недбалою.

Правильна посадка
Якщо ви вирішили купити окуляри в Iвано-Франківську в салоні, зверніть увагу на те, щоб вони повністю прилягали до перенісся. Якщо цього не відбувається, значить обрана оправа не підходить вам за розміром. У випадку, якщо ви купили окуляри для зору по інтернету і у вас не було можливості їх поміряти, а вони вам не підійшли, не варто засмучуватися відразу. Якщо у оправи металева перемичка, спробуйте руками притиснути її до перенісся і потримати так кілька секунд. Метал трохи деформується, що додасть оправі потрібну форму.

Проявіть емоції
Всі наші почуття відбиваються на обличчі і краще, якщо проявам емоцій не будуть заважати неправильно підібрані окуляри. Приміряючи чергову пару, просто посміхніться. Від посмішки шкіра на щоках і вилицях підніметься. Якщо від цього ваші окуляри з'їдуть убік або доставлять вам ще якусь незручність - переходьте до примірці наступної моделі.

Запитайте поради
Продавці будуть раді допомогти вам радою при виборі окулярів. Однак куди важливіше почути думку тієї людини, хто є для вас авторитетом. Якщо його не виявилося поруч, просто зробіть пару «самострілів», викладіть фотографії в соцмережі і чекайте. До моменту примірки останньої пари, у вас будуть вже десятки коментарів на тему того йде вам обрана оправа чи ні.
Якщо ж і після цього у вас не додасться впевненості, відкладіть покупку і поверніться в магазин завтра. У спокійній обстановці, далеко від навислого над вами продавця, ви швидше зрозумієте, що вам дійсно сподобалося.

Немає жінок, яким не йдуть окуляри. Якщо ви вважаєте себе такою, значить ви просто ще не знайшли свою ідеальну оправу. Озбройтеся нашими порадами, продовжуйте пошуки і міряйте, міряйте, міряйте. Іноді окуляри, які здавалися вам зовсім не придатними, можуть дивним чином перетворитися, опинившись на вашому обличчі.