Сумський НВК зустрічав гостей відкритими дверима

19 квітня 2017 року в КУ Сумський НВК № 41 був проведений родинний захід співпраці педагогів, вихованців та їхніх батьків «День відкритих дверей».
Навчальний заклад радо зустрічав гостей: батьків вихованців, представників громадськості. Святково прибрані коридори, виставки творчих дитячих робіт - все вказувало на наближення свята!

Безпосереднє ознайомлення з життям дітей в закладі дозволяє батькам переконатися, що пізнавальна та виховна діяльність дітей знаходиться в умілих і надійних руках педагогів.

Батьки майбутніх дошкільнят взяли участь у брифінгу «Давайте познайомимося», який провела директор Т.В.Кулагіна. Під час екскурсії закладом вони мали змогу ознайомитися із умовами, які створено у закладі для дітей.  Цікаво та змістовно була проведена для батьків вихованців година спілкування «Погляди сучасного закладу «Школа сприяння здоров’ю» та засідання за круглим столом «Запитуйте-відповідаємо». Зустрічі завершилися майстер-класами «Творимо разом» за участю батьків, педагогів.

Дошкільнят та учнів початкової школи чекали нетрадиційні уроки та розваги. Учні та діти «звітували» перед батьками про свої досягнення, а останні, в свою чергу, мали змогу стати безпосередніми учасниками освітнього процесу, раділи і хвилювалися разом із своїми дітьми. Емоційно, в гарному настрої була проведена спортивна розвага «Гра скликає друзів» з дітьми середнього дошкільного віку  під керівництвом інструктора з фізичної культури Шаповалової Марини Василівни, а учні 4 класу стали учасниками інтерактивної гри «Моя Батьківщина». Діти були у захваті, бо отримали море позитивних емоцій.

День відкритих дверей завершився традиційним звітом гуртків «Райдужний місточок». Актова зала була переповнена батьками, які влаштували дітям та вихователям справжній шквал овацій та оплескі. Так нагороджували батьки учасників свята, дякували педагогам за нелегку, але потрібну роботу!

Календарь новостей

« Октябрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31