Об'єднуємось задля подолання дискримінації!

Сьогодні в світі відзначається День «Нуль дискримінації» - це прекрасна можливість об’єднатися проти дискримінації, підкреслити відзначити право кожного жити з гідністю повноцінним і продуктивним життям. Будь-яка ознака: стать, національність, вік, інвалідність, етнічне походження, сексуальна орієнтація, релігія, мова - не повинні бути причиною для пригнічення та дискримінації.

Вперше День «Нуль дискримінації» відзначався 1-го березня 2014 року. Відтоді підтримка цього Дня створила глобальний рух солідарності, мета якого - покласти край будь-якої дискримінації.

Мільйони жінок і дівчат, що зазнали акти насильства або жорстокого поводження в різних країнах, досі не можуть здійснювати свої права, отримувати вільний доступ до послуг у сфері охорони здоров’я, освіти чи зайнятості. Залишається дискримінація з різних причин в сфері праці, шкіл, медичної допомоги, що знижує здатність людей в повній мірі, реально брати повноцінну участь в життєдіяльності суспільства, гідно забезпечувати свої родини, піклуватися про близьких. Наприклад, в деяких країнах, територіях та районах і досі практикуються різні форми обмежень на в’їзд, перебування й проживання людей, які живуть з ВІЛ. Більше того, правове і соціальне середовище в інших, нібито сучасних та розвинутих країнах, досі не в змозі подолати стереотипи відносно людей, що живуть з ВІЛ, мають інвалідність, відносяться до ЛГБТ спільноти, є біженцями або переселенцями тощо…

Одночасно з цим, тисячі правозахисників та громадських активістів у всьому світі намагаються здолати існуючи стереотипи, захистити порушені права, знищити дискримінаційні прояви. Як зазначив 8-й Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун: «Дискримінація є порушенням прав людини і не повинна залишитися без відповіді, кожна людина має право жити з повагою і гідністю».

Громадська приймальня УГСПЛ на Сумщині приєднується до Дня «Нуль дискримінації», та підкреслює, що деякі з проблем можна було б вирішити достатньо просто, усунувши помилкові стереотипи та дискримінацію, тож закликаємо вас об’єднувати зусилля та співпрацювати задля досягнення дієвих результатів. Кожен з нас має різноманітний набір навичок та талантів і може змінити світ на краще, якщо відчує підтримку і прийняття.

Підготовлено в громадській приймальні УГСПЛ м. Суми

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31