Пейнтбол - що це за гра? (фото)

Під пейнтболом слід розуміти спортивну гру, яка відбувається на обмеженій території та імітує вогневі контакти. Слід відмітити, що стрілянина відбувається желатиновими кульками, які у собі містять яскраву фарбу. Під час стрільби така кулька фарбує суперника. Слово "пейнтбол" дослівно з англійської мови перекладається як "куля з фарбою". Сьогодні це дуже популярна гра, тому в країні є досить багато спеціальних спортивно-відпочинкових комплексів, де можна в неї пограти. Для цього потрібно зібрати друзів, одягнутися в комфортний одяг та взуття і в призначений день приїхати до комплексу. Там персонал видасть камуфляж, пейнтбольну рушницю, котру ще називають маркером, пейнтбольну маску. Обов'язково проводиться інструктаж по техніці безпеки.

Крім того, інструктор допомагає кожному гравцеві зарядити маркер, показує як він стріляє. Перед грою розповідає кожній команді сценарій. Тобто в таку гру можуть грати навіть новачки. Позитивні емоції після неї гарантовані кожному. Як ми зазначили, грати в таку гру краще у спеціальних спортивно-розважальних комплексах. Кожне велике місто має такі комплекси. У Львові відпочивай активно тут. Всі учасники повинні під час гри дотримуватися техніки безпеки. На ігровому полі категорично заборонено знімати пейнтбольну маску (фото 1).

Пейнтбол - що це за гра? - фото 1

У зоні відпочинку обов'язково потрібно надягати на стовбур маркера заглушку. Пам'ятайте, що пейнтбол - це лише гра, тому до інших гравців будьте доброзичливими. Пейнтбольний маркер має вигляд напівавтоматичної рушниці. Постріл робиться тоді, коли гравець натискає на спусковий гачок. Чим частіше таке натискання, тим він швидше стріляє. Таке спорядження береться  напрокат у клубі. Справжні фанати гри навіть купляють для себе таке спорядження. У продажу є різні моделі. Режим стрільби також мають різний: напівавтомат, рампінг, автомат (фото 2).

Пейнтбол - що це за гра? - фото 2

Маркери працюють на повітрі. Воно закачується у спеціальній балон під високим тиском. Повної зарядки гравцю вистачить на триста, а то й чотириста пострілів. А от кулька з фарбою розташовується у фідері (спеціальній ємкості). Він, у свою чергу, знаходиться зверху пейнтбольної рушниці. Максимальне завантаження фідера зазвичай складає двісті куль (фото 3).

Пейнтбол - що це за гра? - фото 3

Не вірте, якщо вам говорять, що такі кулі складаються з металу або гуми. Насправді їх виробляють ті фабрики, котрі розробляють лікарські капсули. Одна така кулька має желатинову оболонку. Наповнена водорозчинною і абсолютно нетоксичною фарбою. При цьому фарба виготовляється на рослинній основі. При ударі оболонка розколюється, тобто вона дуже і дуже крихка. На смак така фарба неприємна, але і не шкідлива. Під час стрільби залишає плями на одязі (фото 4).

Пейнтбол - що це за гра? - фото 4

Оскільки фарба є водорозчинною, то з одежі її можна легко стерти вологою серветкою або шматком тканини. Відпираються плями також дуже легко порошком або іншими миючими засобами. Також не слід переживати за те, що під час гри наноситься шкода природі. Перший дощ відразу змиє фарбу зі стволів дерев, кущів та рослин. Ще раз відмітимо, кульки з фарбою абсолютно не шкідливі (фото 5).

Пейнтбол - що це за гра? - фото 5

Грати у пейнтбол сьогодні можуть усі бажаючі, навіть діти. Так, для дітей видають на прокат спеціальне обладнання. Діти одягають зручну дитячу форму та маски, які захистять голову. Інструктори придумують захоплюючий сценарій і постійно супроводжують дітей (фото 6).

Пейнтбол - що це за гра? - фото 6

Пейнтбол безпечніший за гольф і футбол. Учасники обов'язково на полі знаходяться у масках. Маркери регулюються таким чином, що висота кульки не перевищує дев'яноста метрі в за секунду. Навіть, якщо буде невдале попадання, то учасник гри відбудеться лише невеличким синцем (фото 7).

Пейнтбол - що це за гра? - фото 7

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31