Як вибрати економні і якісні паливні брикети, якими вони повинні бути?

Опубликовано: 12 декабря 2016
425 раз

Високорозвинені країни все помітніше переходять на альтернативні види опалення. Найбільшої популярності набуло опалення, в основі якого є паливні брикети – екологічно чистий матеріал, що не шкодить вашому здоров’ю, але виконує свої функції якнайкраще.

Класифікують паливні брикети за формою:

  1. Круглий (схожі за формою на дрова, легко поміщаються в камін);
  2. Цеглина (зручно зберігати, краще підходить для печей);
  3. Восьмигранник з отвором (універсальний, підходить як для дому так і для підприємств).

Серед основних переваг такого джерела енергії можна відзначити:

  • Зручність у використанні ( не потрібно розпалювати за допомогою допоміжних засобів, зручна упаковка);
  • Економність (термін згорання в два рази більший, ніж деревини, ціна брикетів невелика);
  • Безпечність (не іскряться, а згорають помірним полум’ям);
  • Екологічність (виробляться з натуральних сировини, без вмісту клеїв та хімічних речовин).

Брикети для опалення купити можна без проблем як на продовольчих ринках так і в мережі інтернет (що буде зручніше і дешевше). Якщо в пошуковому браузері забити «брикети паливні ціна», то ви знайдете безліч варіантів, але не забувайте, на якість паливних брикетів також потрібно звертати увагу. Вона залежить від їх щільності – чим щільніші брикети, тим довше вони згорають і тим кращий результат опалення.

Які їх переваги перед газовим опаленням або вугіллям/дровами?

Порівнюючи з дровами та вугіллям нас спонукає купить паливні брикети саме те, що деревина не догорає до кінця, а залишає частки дерева, що є не економічно, часто вугілля/деревина недостатньо сухі для розпалення каміну/печі/мангалу тощо. Також при використанні альтернативного палива зберігається постійна температура горіння, не змінюється як наприклад в дровах чи вугіллі.

Звичайно основним «плюсом» є зручність в зберіганні, оскільки не потрібно смітити по всьому будинку вугіллям, а достатньо принести кілька акуратних паливних брикетів і ваш будинок буде довго наповнений теплом і комфортом.

Якщо розглядати як альтернативу газове опалення, то результат очевидний – варто тільки згадати скільки жахливих історій ми чуємо про те, як газом отруюються цілі сім’ї або при вибуху газового балона згорають цілі будинки. Простішим варіантом і найрозумнішим буде - брикети купити.

Для людей, які люблять відпочивати на природі, паливні брикети будуть найкращим помічником. Хто хоче на свіжому повітрі «гратися» з розпалюванням вогню, коли є можливість поспілкуватись з друзями? Купивши паливні брикети залишиться більше часу для розваг.

Календарь новостей

« Октябрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31