Стимулятори росту рослин та мікродобрива – надійне поєднання спецзасобів для отримання гарного врожаю.

Опубликовано: 05 октября 2013
967 раз

У сфері бізнесу вирощування та продажу культурних рослин, квітів та овочів все більшого значення набуває використання мікродобрив та стимуляторів росту рослин. Попит на ранні овочі та вітаміни взимку активізує підприємців до праці. А подарунок у вигляді красивого букету квітів, яких ще немає на присадибній ділянці садівника, розтопить серце навіть найвибагливішої дівчини. От і доводиться використовувати різні мікродобрива та стимулятори росту рослин. На українському ринку їх вже чимала кількість.

Зазвичай продаються комбіновані препарати для багатьох видів рослин. Так можна трохи зекономити, але цей варіант не найкращий. Адже у кожного виду рослин концентрація речовин перебуває у різній кількості. Тому ідеальним варіантом буде вибір мікродобрив для конкретної рослини: картоплі, пшениці, помідорів тощо. Купити мікродобрива можна в будь-якому агро чи інтернет-магазині. Однак довіряти краще перевіреним виробникам та постачальникам.

Останнім часом велику популярність мають такі мікродобрива, як: "Мікрофол Комбі", "Агрохім", "Нутріванти Плюс" тощо. Їх ціна коливається від 30 до 350 грн за кг. Однак кращими серед кращих спеціалісти та науковці вважають мікродобрива та стимулятори росту рослин марки "АктивHarvest", оскільки мікродобрива компанії Імперія Агро не лише сприяють зміцненню рослин, але й допомагають збільшити кількість врожаю. Компанія за спеціальною методикою розробила свою продукцію безпосередньо для конкретних видів рослин: бобових, буряків, зернових, кукурудзи та багатьох інших. Крім того, на сайті інтернет-магазину Імперія Агро постійно проводяться різноманітні цінові акції та знижки, що робить покупку не лише корисною, але й приємною.

Застосування стимуляторів росту для рослин забезпечує їм проростання та високу стійкість до хвороб та інфекцій. Слід зазначити, що стимулятори росту рослин застосовують не лише в спеціалізованих теплицях та розсадниках, ними залюбки користуються любителі квітів та балконах, оскільки стимулятори виготовляють в різних формах: це можуть бути зручні аерозолі, розчини та пасти. Однак найбільший ефект від їх використання можна побачити та відчути, так би мовити у грошовому еквіваленті, застосовуючи спецзасоби при вирощуванні великих об’ємів культурних рослин, бо, наприклад, з одного гектару пшениці ви зможете отримати на 30% більше зерна.

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31