Отримати позику зараз дуже просто

Потрібно чи ні брати позики, якщо життя цього потребує? Наскільки це вигідно? Як повертати? Усі ці питання безумовно турбують людей, які замислюються над цією проблемою. Відповіді можна знайти на credit365.com.ua.

Так, взяти позику тут дуже просто. Ось що для цього потрібно зробити. Перше - зареєструватися на сайті (але зробити це, а заразом стати клієнтом Credit365 може тільки громадянин України віком 20-75 років). Вам потрібно заповнити, а потів відправити на інтернет-сторінці даного ресурсу відповідний реєстраційний бланк. Після - переказати 1 грн. на рахунок Credit365. Краще, якщо це буде той же банк, де людина відкрила рахунок. І якщо рахунок є в іншому банку, то треба перекати 1 грн. на рахунок (будь-який), який належить Credit365 (повний перелік банків можна знайти на в закладці контакти). А як призначення переказу слід вписати: «Приймаю умови правил і договору xxxx». При цьому ХХХХ – це ідентифікаційний код фіз. особи.

Друге – подати заявку. Так, треба обрати зручний метод із трьох зазначених: 1)Увійти у систему, у свій профіль, обрати суму, а також строк позики, натисніть – «Взяти позику»; 2)Зателефонувати в компанію на номер: 0 (44) 2388100, вказати суму, а також строк, на який людина хоче отримати позику; 3)Відправити смс-ку на 8668 з номеру, який був зазначений при реєстрації (вартість цієї послуги при цьому буде відповідати тарифу оператора). А текст такий: 1)Комбінація, яка залежить від обраного строку позики (так, 15CMC – це позика строком на 15 днів; а 30CMC це – позика строком на 30 днів); 2)Сума позики; 3)Пароль, який був зазначений при реєстрації. Повний текст смс буде виглядати, наприклад, так:  30смс 1000 пароль.

Трете – рішення, яке стосується надання та одержання позики. Так, Credit365 ухвалить рішення стосовно надання людини, яка до нього звернулася, бажаної позики, у короткий строк. Повідомлення буде здійснено за допомогою смс. А потім на банківський рахунок клієнта перерахують суму позики.