Про інноваційну економіку

Український інститут розвитку економіки – організація, яка має на меті сприяння розвитку економіки в країні, створення ефективного діалогу між учасниками українського ринку, пошук балансу інтересів суспільства, держави та фінансових інститутів. 

Зокрема хотілося би трохи розповісти про розвиток інноваційної економіки. Так, для того, щоб вдосконалити науково-технічну політику, розвиток інноваційної діяльності треба запровадити в Україні інші моделі інвестиційного розвитку. Взагалі механізм інвестиційного фінансування впливає на процеси, які в країні відбуваються. Але зараз немає розвинених на достатньому рівні економічних, організаційних, правових умов, форм ефективного функціонування в українській економіці. Оцінюючи ситуацію можна сказати, що інноваційне підприємництво, фінансово-кредитні установи функціонують один від одного окремо. Це обумовлено низьким рівнем інвестиційної привабливості даного сектора, а також відсутністю реальних можливостей у підприємств залучити інвестиційні і кредитні ресурси.

Тому, щоб забезпечити умови соціально-економічного розвитку підприємництва з позиції інновацій необхідно внести в кредитування інноваційного комплексу, а також організаційно-економічний механізм фінансування (інвестиційного) важливі зміни. Це будуть функціональні зміни в інвестиційному, кредитному механізмі, правове забезпечення його дії (для зняття майже всіх обмежень на розвиток кредитних і інвестиційних відносин), зміни в інститутах спільного інвестування, банківських структурах, розвиток при активній участі держави спец. інвестиційно-кредитних форм.

І ще – важливою особливістю формування інвестиційних фінансових і кредитних механізмів є інноваційне підприємництво у зв’язку з важливістю реалізації їх головних завдань.

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31