Стандарти успіху: вантажоперевезення

Опубликовано: 15 сентября 2014
658 раз
На даний момент практично в усіх галузях бізнесу панує жорстка конкуренція, яка провокує керівників підприємст постійно шукати шляхи власної самоідентифікації та відмінності від конкурентів. В цьому плані стандартизація та сертифікація продукції виступає ефективним інструментом для отримання вигідних відмітних ознак. На ринку міжнародних вантажоперевезень важливою перевагою є наявність власної випробувальної лабораторіі.

Наприклад, ТОВ «Транс-Сервіс» володіє випробувальною лабораторією, котра має атестат акредитації Національного агентства акредитації та атестат акредитації на відповідність міжнародним стандартам для випробування колісних транспортних засобів категорій М, N, О. За словами начальника випробувальної лабораторії «Транс-Сервіс» Дмитра Назаренка, підприємство здійснює державно-технічний контроль, замість скасованого техогляду. В діагностичної лабораторії автомобіль комплексно перевіряють, вносять його у всеукраїнську базу і видають міжнародний сертифікат технічного огляду (МСТО). Лабораторія здійснює техконтроль на всі види автотранспорту, крім легкових машин і мотоциклів. Перевіряються автомобілі з вагою до 18 тонн. «Наші переваги - в одному місці можна відразу пройти техконтроль, отримати міжнародний сертифікат технічного огляду та сертифікат відповідності Європейській Конвенції Мінбуд Транспорту (ЄКМТ). Щороку транспортний засіб, який їде за кордон, повинен проходити цю перевірку і підтверджувати відповідність певним євростандартам », - підкреслив Д. Назаренко.

Лабораторія «Транс-Сервіс» пропонує більш 100 найменувань діагностичних послуг. На стенді контролю гальм (МAXA, Німеччина) перевіряється гальмівна сила колеса, коефіціент нерівномірності гальмівних сил, зусилля на органах управління та інше. На димомірі перевіряється димність відпрацьованих газів, а за допомогою газоаналізатора контролюється вміст СО і СН. Також здійснюється комплексна перевірка світлової техніки: сила і напрямок світла, світлопропускання скла; вимір шуму, кутовий люфт рульового колеса і т.д. Національний стандарт України ДСТУ 3649: 2010 містить перелік певних параметрів для перевірки, без проходження якої неможливо здійснювати автоперевезення по Україні. Тому краще скористатися послугами професіоналів та отримати вагому перевагу серед конкурентів у боротьбі за споживача.