Як доставляти вантажі у кризу?

Опубликовано: 13 августа 2015
485 раз

Зважаючи на умови ведення бізнесу на ринках України в 2015 році, питання, як знизити витрати на доставку вантажу і як перевозити товар дешевше, набувають особливої ​​актуальності. Витрати на логістику складають левову частку собівартості товару і змушують шукати реальні способи їх зменшення. І ці способи дійсно існують!

Що ми маємо

Ефективно знизити витрати можна, якщо перейти на імпорт формуючи збірні вантаж. Оскільки термін доставки збільшується, вантажоодержувачам доводиться більш ретельно відслідковувати складські запаси і вносити коректування в замовлення продукції. Труднощі можуть виникнути лише на етапі переходу на нову схему роботи, зате надалі істотна економія перекриє незначні незручності.

Експерименти з маршрутами. Іноді заощадити можна, якщо переглянути маршрут доставки і наприклад, відмовитися від автотранспорту на користь морського, залізничного сполучення або мультимодальних перевезень: далеко не завжди найдешевший вид вантажоперевезень - найвигідніший. Підходящі варіанти підкажуть в надійній компанії, але прорахувати вартість доставки при різних умовах можна і самостійно.

Звернення в різні транспортні компанії. Ставки в логістичних організаціях досить часто дуже відрізняються, і при інших рівних умовах можна отримати якісний сервіс за менші гроші. Головне - це попередньо проаналізувати ринкову ситуацію і правильно підібрати експедитора. З ціною ви можете ознайомитись в розділі морських перевезень тут.

Як вибирати експедитора?

В ідеалі обрана вами транспортна компанія вирішить питання, як знизити витрати на вантажоперевезення, підбираючи найоптимальніший варіант доставки. Співпраця з одним експедитором зовсім не скасовує можливості звернутися до іншого, якщо той запропонує більш привабливі умови, але потрібно обов'язково перевірити компанію щоб уникнути неприємностей.

Особливо важливо відповідально підійти до вибору експедитора при транспортуванні специфічного товару, наприклад небезпечних вантажів, побутової техніки та негабариту. Звернувшись до досвіду і навичок професіоналів, ви зможете заощадити за рахунок того, що вся партія прийде на ваш склад в цілості.

Порівняйте тарифи, які пропонують різні експедитори, і те що входить в них. Так само оціните комфортність спілкування з їхніми фахівцями і на основі цього приймайте рішення, кому довірити свій вантаж. Також зверніть увагу на досвід: якщо за плечима транспортної компанії розробка сотень маршрутів і організація безлічі перевезень різними видами транспорту - це вагомий привід звернути на неї увагу.

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31