Народний депутат України Віталій Хомутиннік

Опубликовано: 24 февраля 2014
733 раз

До того, щоб вперше стати одним із учасників законотворчого процесу, народним депутатом України Віталій Хомутиннік пройшов певний життєвий шлях. Досягнення Хомутинніка Віталія Юрійовича, за інформацією на partyofregions.ua, вражають своїм розмаїттям.

Народився Віталій в одному з шахтарських міст Донбасу – у Макіївці Донецької області. Трудову діяльність розпочинає хлопець восени 1991 року в державному підприємстві Спеціалізоване управління рекультивації та механізації будівництва. А за два роки вирішує розпочати власний комерційний проект, працювати на себе. З цією метою він створює в рідному місті приватне підприємство під назвою «Каскад», в якому протягом семи років працює на різних посадах. Із часом на базі останнього формується ціла виробничо-комерційна фірма, яка пізніше стає однойменним закритим акціонерним товариством. За десять років свого трудового шляху Віталій Хомутиннік стає генеральним директором АТЗТ «Спецодяг», де працює до квітня 2002 року, адже наступного місяця він стає одним з народних депутатів України від одного з виборчих округів Донеччини, а за наступних скликань тричі поспіль вже проходить за списком Партії регіонів. До речі, свого часу вперше потрапивши до парламенту, він був наймолодшим народним обранцем до Верховної Ради своєї країни.

Віталій має вищу економічну освіту, а на разі отримує другу – юридичну. Нардеп відомий своєю активною життєвою позицією та плідною громадською діяльністю. Зокрема він головував у Всеукраїнській молодіжній громадській організації «Союз молоді регіонів України», а потому загальнодержавній спілці «Національна рада молодіжних організацій України». Віталія було нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня. У парламенті останніх двох скликань Віталій Юрійович знаходиться на чолі комітету Верховної Ради щодо питань податкової та митної політики. Одружений.

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31