Організація весілля в Києві за допомогою весільного агентства

Ви плануєте весілля? Не знаєте чи самим організовувати чи звернутись до професіоналів по допомогу? Ви мрієте про грандіозне та незабуваєме весілля, бажаєте провести традиційне чи унікальне весілля, яке б запам’яталося надовго не тільки молодятам, а й гостям? У Вас є мрії як відсвяткувати власне весілля? Тоді Вам якраз до нас сюди. Організація весілля в Києві - це наша улюблена справа, якою ми по-своєму пишаємося.

Перш за все у весільній агенції, при першій зустрічі за філіжанкою кави, буде обговорено про ті ідеї, які є саме у Вас: як багато Ви плануєте запросити гостей і в тому числі певні аспекти, які будуть стосуватись гостей (вік, кількість дітей, національність тощо). Також буде обговорено де планується реєстрація та/або вінчання, які саме послуги Ви потребуєте та яку суму Ви плануєте потратити на весілля.

Під час другої зустрічі ми покажемо Вам пропозиції, які будуть стосуватись місця проведення свята та постачальників в найдокладнішій формі. Між першою та другою зустріччю ми знайдемо постачальників послуг, які будуть відповідати Вашим найвибагливішим вимогам, підготуємо весільний кошторис та тезисно викладемо опис послуг, які надаються. Ви, в свою чергу, маєте право вибрати автомобіль з наявної бази даних, який буде саме Вам до вподоби, ознайомитись з пропозиціями групи осіб (флористи та декоратори), які будуть відповідати за внутрішній вигляд місця проведення свята.

Також Ви будете мати можливість обрати один з варіантів весільного запрошення та інших канцелярських приладь, ви зможете прослухати музичний супровід свята, який ми запропонуємо, а також внести певні корективи. Ви матимете змогу продивитись портфоліо наших фотографів та приклади весільних фільмів, які були зняті відеооператорами. Організатор весілля тут має із самого початку підібрати для вас цікаві та оригінальні варіанти, які приємно вас здивують.

Наступний етап організації весілля ми домовляємось про зустрічі з вибраними постачальниками послуг, складаємо меню та підпір напоїв, відвідуємо місця проведення заходів. Слід також відмітити, що ми знайдемо найхаризматичніших ведучих, надаємо також можливість запросити музикальні колективи будь-якого музичного жанру, при необхідності організуємо зустрічі з орендаторами автомобілів, відео- та фотооператорів, флористів та дизайнерів. Після того, як Ви прийняли остаточне рішення щодо постачальників та послуг, нашою відповідальною людиною готується договір на Ваше ім’я, а потім ми координуємо свої завдання, контролюємо процес розподілу коштів, які були виділені на весілля, та платежі.

Наше весільне агентство в Києві, представлене на high-day.com, за місяць до свята затверджує сценарій за яким буде відбуватися свято разом з молодими. Слід відмітити, що в нашому сценарії є контактні дані та адреси постачальників, відповідальність та поставлені задачі, всі етапи весілля, починаючи від підготовки молодої пари до церемонії та святкування в ресторані. Сценарій буде на руках як і у пари, так і в постачальників послуг.

Щоб Ви не переживали, то в сам день весілля ми координуємо процес. Наша компанія перевіряє все, щоб бути впевненими, що все відбудеться на найвищому рівні, а також, щоб пара була впевнена, що всі хто задіяні в організації весілля знали свої задачі та терміни виконання. Тобто ми перевіряємо чи відповідально оформлено місце весілля, чи вчасно приїхали фото- та відеооператори, готовність музикальних груп та діджеєв.

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31