Обираючи чоловіка, зверни увагу на його знак зодіаку

Говорять, що на міцність стосунків впливає багацько чинників – найрізноманітніших і з різним ступенем впливу. Власне, астрологи зазначають, що варто, починаючи будувати стосунки звернути увагу на зодіакальну приналежність один одного, оскільки це багато скаже про особливості характеру кожної з половинок майбутньої родини, а також про те, чи взагалі чи буде щось гідне від такого союзу. Зараз давайте розберемося на одному прикладі, коли твій чоловік Лев за його знаком зодіаку. До речі, слід бути готовим до відкриття несподіваних сторін свого судженого.

Чоловіки-Леви за своєю природою бажають мати поряд тих, хто до них прислухається, обожнює, хвалить тощо. Тобто, аби заволікти такого чоловіка до романтичних стосунків, слід буде йому і лестити, і поважати, і навіть обожнювати. Тільки відчуваючи подібне до себе ставлення, Лев захоче продовження після першої зустрічі. Отже, з такою пасією слід допомагати йому розпускатися, немовби троянда. Леви здатні на сильні почуття. Без таких їм надто складно крокувати життєвим шляхом. Саме тому вони шукають ту, котру будуть кохати без тями, але й від неї чекають несамовитої віддачі, адже без обожнювання такого чоловіка можна його втратити. Аби зрозуміти саму сутність левів варто згадати, якими були королівські фаворити.

Чоловіки-Леви ревниві і дуже, а тому не варто давати йому причин для недовіри, адже для них жінки мають належати їм і тільки їм, до того ж повністю – тілом і душею. До речі, готовою слід бути до того, що друга половинка, яка народилась під знаком Лева, намагатиметься керувати поведінкою дружини, її інтересами, підказувати, з ким із друзів можна підтримувати стосунки, а від кого слід відмовитися. Йому притаманна імпульсивність. Він не потерпить конкуренції. Тому слід добре подумати, перш ніж погоджуватися ставати дружиною чоловіка-Лева.

За матеріалами goroskop2.com.ua.

Календарь новостей

« Октябрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31