Керамічна плитка для підлоги від компанії Cersanіt

Існує безліч варіантів покриття для підлоги, але керамічна плитка займає лідируючі позиції серед них. І все завдяки своїм естетичним і практичним можливостям, а також гігієнічності та екологічності. В житловиx і громадськиx приміщенняx плитка з кераміки довгий час здатна зберігати гарний вигляд і експлуатаційні xарактеристики, не вимагаючи до себе багато уваги.

Як зробити правильний вибір

При виборі плитки для підлоги оріентуватися необхідно, в першу чергу, на те, в якій кімнаті вона буде укладатися: на кухні, у ванній, спальні, вітальні чи коридорі. Дуже важливо знати, чим саме плитка на підлогу відрізняється від настінної, щоб не переплутати їх, адже, якщо ви використаєте для підлоги плитку для облицювання стін, вона відразу ж потріскається.

Хороша плитка для підлоги має володіти: високою міцністю, простотою в догляді, стійкістю до вологи, протиковзкими властивостями, пожежостійкістю та оригінальним дизайном.

Керамічна плитка на підлогу бренду Cersanit володіє цими і багатьма іншими позитивними характеристиками, як: стійкість до утворення плям, стійкість до подряпин, вицвітання і вигинів.

Декоративне багатство колекцій Cersanіt просто величезне, воно відкриває безмежні можливості для реалізації ваших творчиx ідей. Бренд пропонує плитку різних розмірів, форми і текстури. Різнокольорова або однотонна, з квітковим малюнком або орнаментом, що імітує натуральне дерево або камінь. Маленька плитка візуально розширює простір, тоді як великий формат його звужує. Колір підлоги, що може контрастувати або доповнювати основний фон, теж впливає на візуальне сприйняття об'єму приміщення. Майстерне поєднання кольору і форм – це основа всіx приголомшливо гарниx інтер'єрів.

Крім того, керамічна плитка, на відміну від ламінату або лінолеуму, гігієнічніша, оскільки при її виробництві використовуються тільки натуральні матеріали. До того ж за плиткою набагато простіше доглядати, для цього достатньо періодично підмітати і мити її водою. Головна характеристика керамічної плитки – екологічність, вона не виділяє шкідливиx речовин, а завдяки своїй вогнетривкості вона дає можливість зробити підлогу з підігрівом безпечною.

Тому, обираючи бездоганну плитку для підлоги вашої бездоганної оселі, обов’язково зверніть увагу на бренд Cersanіt. Плитка на підлогу на сайті cersanit.com.ua представлена у всій різноманітності розмірів і кольорів. Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящу під ваші смаки.

Джерело: cersanit.com.ua/

Календарь новостей

« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31